Trička s logem školy

V případě zájmu je možné si zakoupit tričko s logem Mistrovy školy. Návrh trička vznikl v rámci příprav na 3. evropský mezinárodní festival čínského wushu, konaný 25. 4. 2015.

O trička byl už v minulých letech ze strany studentů školy velký zájem, proto vám nyní nabízíme možnost si trička znovu objednat.

Typ potisku trička

K dispozici jsou 2 varianty:

• tmavé tričko s bílým potiskem
  • světlé tričko s černým potiskem
Tričko s logem školy

Objednávka

Objednávku je možné učinit přes webový formulář níže nebo osobně prostřednictvím papírového formuláře během výuky Mistra. Prosíme uveďte typ, velikost a barvu. Barvy a velikosti jsou ke shlédnutí www.inetprint.cz

Střídavě bude možné objednávat trička s potiskem bílým a černým.

Objednávat je možné dokud počet kusů nebude min. 30 ks a max. 40 ks. Poté všichni obdrží výzvu k platbě. Po zaplacení se zadá výroba triček. O termínu vyzvednutí budou všichni informováni.

Tmavá trička – k vyzvednutí 30. 4. 2019

Objednávka tmavých triček splatná do 11. 4. 2019 je již uzavřena. Trička budou k vyzvednutí 30. 4. 2019 na cvičení Mistra. Prosíme, aby si všichni trička tento den vyzvedli, nemůžeme je převážet a není, kde je uskladnit. Podařilo se nám domluvit slevu, takže každému bude vrácena částka 60 Kč za 1 ks trička.

Světlá trička – objednávat můžete od 20. 5. 2019

Brzy bude k dispozici objednávkový formulář. Objednávat trička je možné od 20. 5. 2019.

Cena:

• dámské, pánské tričko: 230 Kč
  • dětské tričko: 210 Kč

Platba:

• v hotovosti na hodinách Mistra (splatnost bude upřesněna po uzavření objednávek)

Popis velikostí a barev

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské*, dámské*, dětské
Popis:pánské: Průkrčník s přídavkem 5% elastanu se zpevňující ramenní páskou. Trup po stranách beze švů.
dámské: projmuté tričko s úzkým lemem průkrčníku (obsahuje přídavek 5% elastenu). Po stranách švy.
dětské: tričko s bočními švy a úzkým průkrčníkem s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Finální silikonová úprava zvyšuje kvalitu povrchu pro případný potisk.
Velikosti:pánské: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL (tabulka velikostí)
dámské: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
dětské: 5 let, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)
Tmavé barvy:pánské: Black, Navy Blue, Royal blue, Azure blue, Red, Burgundy*, Fuchsia Red, Purple, Khaki, Bottle green (přehled barev)
dámské: Black, Navy Blue, Royal blue, Azure blue, Red, Fuchsia Red, Purple, Raspberry Pink, Emerald, Bottle green (přehled barev)
dětské: Black, Navy Blue, Royal blue, Azure blue, Red, Purple, Magenta, Kelly green, Orange (přehled barev)
Světlé barvy:pánské: White, Ash Melange, Ice GrayLight Khaki, Mint, Lime, Yellow, Lemon (přehled barev)
dámské: White, Ash Melange, Mint, Lime, Yellow, Lemon, Pink (přehled barev)
dětské: White, Ash Melange, Lime, Yellow, Lemon, Pink (přehled barev)
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²

* Tučně vyznačené barvy se u ostatních typů triček (dámské, pánské, dětské) nevyskytují.