Trička s logem školy

V případě zájmu je možné si zakoupit tričko s logem Mistrovy školy. Návrh trička vznikl v rámci příprav na 3. evropský mezinárodní festival čínského wushu, konaný 25. 4. 2015. O trička byl už v minulých letech ze strany studentů školy velký zájem, proto vám nyní nabízíme možnost si trička znovu objednat.

Vizualizace trička s logem školy

Popis triček

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské*, dámské*, dětské
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²
Barvy:Viz objednávkový formulář a přehled barev na stránkách výrobce
Popis:
Pánské:Průkrčník s přídavkem 5% elastanu se zpevňující ramenní páskou. Trup po stranách beze švů.
Dámské:Projmuté tričko s úzkým lemem průkrčníku (obsahuje přídavek 5% elastenu). Po stranách švy.
Dětské:Tričko s bočními švy a úzkým průkrčníkem s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Finální silikonová úprava zvyšuje kvalitu povrchu pro případný potisk.
Velikosti:
Pánské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dámské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dětské:4 roky, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)

K dispozici jsou 2 varianty:

• tmavé tričko s bílým potiskem
  • světlé tričko s černým potiskem

Střídavě bude možné objednávat trička s potiskem bílým a černým.

Objednávka

Objednávku je možné učinit přes webový formulář níže nebo osobně prostřednictvím papírového formuláře během výuky Mistra. Prosíme uveďte typ, velikost a barvu. Barvy a velikosti jsou ke shlédnutí www.inetprint.cz

Objednávat je možné, dokud počet kusů nebude min. 30 ks a max. 40 ks. Poté všichni obdrží výzvu k platbě. Po zaplacení se zadá výroba triček. O termínu vyzvednutí budou všichni informováni.

• světlá trička
  • tmavá trička

Světlá trička – objednávky od 4. 6. do 10. 10. 2019

Objednávka triček byla uzavřena 10. října 2019. Některé barvy triček nejsou skladem, čeká se na naskladnění. O termínu, kdy budou trička k vyzvednutí, budeme brzy informovat, předpokládaný termín je 12. 12.

Cena:

• dámské a pánské tričko: 200 Kč
  • dětské tričko: 190 Kč

Platba:

• v hotovosti na hodinách Mistra, splatnost 31. 10.

Objednávkový formulář

Tmavá trička – k vyzvednutí 30. 4. 2019

Objednávka tmavých triček, splatná do 11. 4. 2019, je již uzavřena. Trička budou k vyzvednutí 30. 4. 2019 na cvičení. Prosíme, aby si všichni trička tento den vyzvedli, nemůžeme je převážet a není, kde je uskladnit. Podařilo se nám domluvit slevu, takže každému bude vrácena částka 60 Kč za 1 ks.