Trička s logem školy

Nabízíme ke koupi trička s logem Mistrovy školy. Návrh trička vznikl v rámci příprav na 3. evropský mezinárodní festival čínského wushu, konaný 25. 4. 2015. O trička byl v minulých letech ze strany studentů školy velký zájem, proto vám nabízíme možnost si trička znovu objednat.

K dispozici jsou 2 varianty, které bude možné objednávat:

• Tmavá trička
  • Světlá trička

Tmavá trička s bílým potiskem

Trička jsou k objednání od 1. 2. 2020.

Popis triček

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské, dámské, dětské
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²
Barvy:Viz objednávkový formulář a přehled barev na stránkách výrobce
Popis:
Pánské:Průkrčník s přídavkem 5% elastanu se zpevňující ramenní páskou. Trup po stranách beze švů.
Dámské:Projmuté tričko s úzkým lemem průkrčníku (obsahuje přídavek 5% elastenu). Po stranách švy.
Dětské:Tričko s bočními švy a úzkým průkrčníkem s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Finální silikonová úprava zvyšuje kvalitu povrchu pro případný potisk.
Velikosti:
Pánské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dámské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dětské:4 roky, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)

Objednávka

• Objednávat můžete přes webový formulář níže nebo telefonicky max. do 31. 7. 2020.
  • Objednávky zpracovává Mistrův student Jan Havel (602 440 270). V případě potřeby ho prosím kontaktujte.
  • Pro výrobu je potřeba dosažení minimálního počtu 30 ks. Poté všichni obdrží výzvu k platbě pomocí SMS a po zaplacení se trička zadají do výroby. O termínu vyzvednutí budou všichni informováni.

• Dámské a pánské tričko: 200 Kč
  • Dětské tričko: 190 Kč

Platba

• Převodem Janu Havlovi, splatnost bude upřesněna.
  • Rozhodně neplaťte na účet Mistra.

Objednávkový formulář

Světlá trička s černým potiskem

Trička jsou k objednání od 1. 2. 2020.

Je možné objednávat i světlá trička, což nebylo původně v plánu.

Ohledně volby barev je třeba se podívat na stránky výrobce.

Popis triček

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské, dámské, dětské
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²
Barvy:Viz objednávkový formulář a přehled barev na stránkách výrobce
Popis:
Velikosti:
Pánské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dámské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dětské:4 roky, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)

Objednávka

• Objednávat můžete telefonicky max. do 31. 7. 2020.
  • Pro výrobu je potřeba dosažení minimálního počtu 30 ks. Poté všichni obdrží výzvu k platbě pomocí SMS a po zaplacení se trička zadají do výroby. O termínu vyzvednutí budou všichni informováni.
  • Rozhodně neplaťte na účet Mistra.