Trička s logem školy

Nabízíme ke koupi trička s logem Mistrovy školy. Návrh trička vznikl v rámci příprav na 3. evropský mezinárodní festival čínského wushu, konaný 25. 4. 2015. O trička byl v minulých letech ze strany studentů školy velký zájem, proto vám nabízíme možnost si trička znovu objednat.

K dispozici jsou 2 varianty, které bude možné objednávat:

• Tmavá trička
  • Světlá trička

Tmavá trička s bílým potiskem

Popis triček

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské, dámské, dětské
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²
Barvy:Viz objednávkový formulář a přehled barev na stránkách výrobce
Popis:
Pánské:Průkrčník s přídavkem 5% elastanu se zpevňující ramenní páskou. Trup po stranách beze švů.
Dámské:Projmuté tričko s úzkým lemem průkrčníku (obsahuje přídavek 5% elastenu). Po stranách švy.
Dětské:Tričko s bočními švy a úzkým průkrčníkem s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Finální silikonová úprava zvyšuje kvalitu povrchu pro případný potisk.
Velikosti:
Pánské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dámské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dětské:4 roky, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)

Objednávka

Trička momentálně nelze objednat.

Světlá trička s černým potiskem

Ohledně volby barev je třeba se podívat na stránky výrobce.

Popis triček

Tričko:Adler Malfiny Basic
Typ:pánské, dámské, dětské
Materiál:100% bavlna, 160 g/m²
Barvy:Viz objednávkový formulář a přehled barev na stránkách výrobce
Popis:
Velikosti:
Pánské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dámské:XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL (tabulka velikostí)
Dětské:4 roky, 6 let, 8 let, 10 let (tabulka velikostí)

Objednávka

Trička momentálně nelze objednat.