Tréninky a koronavirus – podrobný plán cvičení od 2. 6. 2020 zde!

Tréninky v období koronaviru

Dle vládních opatření je povoleno cvičit v tělocvičnách od 11. 5. (za podmínek, že nemůžeme využít šatny k převlečení se a máme být od sebe vzdáleni 2 m, což omezuje počet cvičících na 30 lidí). Dle Mistra by bylo vhodné začít cvičit v tělocvičně až od června. Pokud by totiž byl jediný student nakažený, celá skupina by musela do karantény a čekat na výsledky testů. Pokud by se tak stalo před odjezdem na seminář ve Zbraslavicích, nebylo by možné tuto akci uskutečnit.

Na základě současné situace 21. 5. Mistr navrhl Variantu LETNÁ (všichni cvičí venku na Letné dle původního rozvrhu), kterou se budeme řídit do doby, než budeme moci všichni cvičit v tělocvičně (Varianta TĚLOCVIČNA).

Prosím sledujte každý den, kdy bude probíhat cvičení, webové stránky, kde budou na úvodu aktuální informace (kde cvičíme, zda vůbec cvičíme, např. z důvodu špatného počasí, atd.).

Plán pro kurzy od 2. 6. 2020

Varianta LETNÁ

Pro případ, že kvůli opatřením nebudeme moci všichni společně cvičit v tělocvičně (zůstane v platnosti zákaz využití šaten, omezení kontaktu na 2 m a max. 30 studentů ve skupině).

Termíny cvičení: 2. 6. – 30. 6., 1. 9. – 29. 9.
Místo: Letenské sady – https://maps.app.goo.gl/sc7xmxZZ3SkP487o8
Plán výuky: dle rozvrhu

Varianta TĚLOCVIČNA

Pro případ, že opatření umožní cvičit jako dříve, včetně využití šaten, bez omezení kontaktu na 2 m.

Termíny cvičení: 2. 6. – 23. 6., 1. 9. – 29. 9.
Plán výuky: dle rozvrhu

Víkendový opakovací seminář Wudang taiji

Náhradní termín: 13.–14. 6. 2020
Místo:
tělocvična
Plán výuky: dle původního plánu

Odevzdání čipů

Dne 1. 9. a 3. 9. se budou vybírat čipy v tělocvičně. Prosíme studenty, aby termín dodrželi, protože později čip nebude možno odevzdat a propadne záloha 200 Kč.
Nové čipy budou k dispozici od 8. 9.

Plán kurzů od 1. 10. 2020

Rozvrh podzimního semestru bude stejný jako nyní v jarním semestru, ale náplň bude upravena na základě odcvičených hodin v červnu a září 2020. Studenti právě probíhajících kurzů mají přednost.

Sdílejte tento článek:

Share on facebook
Share on twitter

Další články