Aktuality

Aktuální informace ke cvičení 2021

Na základě příznivé epidemiologické situace a uvolňování vládních opatření Mistr začal plánovat kurzy a semináře pro své studenty. Cvičit se bude zatím venku, platby budou přijímány v hotovosti na místě. Kurz Shaolinu vede na Letné Ondřej Diviš. Je vypsán seminář ve Hvězdě.

Videokonference s Mistrem 19. 5. 2021

Situace s pandemií koronaviru se v současné době zlepšuje a opatření uvolňují. Mistr předpokládá, že budeme moci cvičit již během května. Svoji představu plánu seminářů a kurzů by studentům rád přiblížil on-line a vyslechl přání a názory studentů.

Aktuální informace ke kurzům 2020/2021

Aktuální situace ohledně jarního a podzimního semestr. Jarní semestr nebyl řádně dokončen a podzimní nebyl zahájen. Částka za neodcvičené hodiny bude studentům vrácena zpět na účet. Podzimní semestr je zatím odložen, platby též.

Letní 4denní seminář ve Zbraslavicích 2020

Náplň i podrobnosti budou k dispozici v polovině listopadu 2019. Zpracovali jsme výsledky ankety ze 14. 6. 2019 a zaslali středisku. Přihlášky budou přijímány až po vypsání semináře, kdy bude k dispozici letáček i info na webu a FB Mistra. Platba bude jednorázová. Platit bude možno od 1. 1. 2020 do 5. 4. 2020.

Novinky v plánu kurzů

Nově vypsaná výuka Taiji Sedmi hvězd, Dělové pěsti a Wudang chudong. Taiji gongfu bude probíhat pouze 1x týdně. Bude otevřený opakovací kurz Wudang taiji. Noví studenti se opět budou moci přihlásit do kurzu qigonggu.

Nový web Mistra

Byl vytvořen nový design Mistrova webu. Měl by umožnit lepší orientaci v množství uvedených informací. Jsou ke shlédnutí nové články, fotky, videa. Byly doplněny informace k jednotlivým stylům a zaktualizován Mistrův životopis. Responzivní verze webu je určená pro PC, mobil i tablet.

Dnešní cvičení odpadá

V úterý 31. 8. 2021 se cvičení z důvodu deštivého počasí nekoná. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.